Господарська діяльність – Іршавська райспоживспілка

В липні 2022 року організували та провели 13-ий риболовний турнір селед людей з інвалідністю.На базі Іршавської райспоживспілки відбувались засідання президії Іршавської районної ради ветеранів, за участі обласного керівництва організації.Постійно надаємо підтримку громадським організаціям учасників АТО, війни в Афганістані, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та іншим в проведенні їх статутних заходів та пам’ятних дат. Про делегування правлінню райспоживспілки повноважень щодо володіння, користування та розпорядження майном Іршавської районної спілки споживчих товариств (райспоживспілки).Прозвітував про діяльність Іршавської райспоживспілки голова правління Сергій Лупак, який зазначив, що працюючи в умовах нестабільності, нинішньої кризової ситуації, зменшення доходів громадян, sylnaukraina.com.ua зростання цін на продукти харчування значно вплинуло на купівельну спроможність населення, проте кооператори Іршавщини зуміли збільшити обсяги господарювання. Сергій Андрійович привітав ювілярку з цим прекрасним особистим святом, вручивши грамоту та цінні подарунки. Це могло б приваблювати туристів, а ми в свою чергу маємо можливість представити нашу продукцію, популяризувати працю наших пекарів та підприємства споживчої кооперації загалом» – зазначив Сергій Лупак, голова правління Іршавської райспоживспілки.Підбиваючи підсумки, міський голова Віктор Симканинець високо оцінив роботу, пекарів, та працівників пекарень райспоживспілки, подякував їм за невтомну працю та дотримання пекарських традицій, вручивши відповідну грамоту завідуючій Сілецької хлібопекарні Єві Петуховій.

Особлива подяка, за участь у заходах до Дня міста та посильну допомогу в їх організації та проведення, прозвучала для Сергія Андрійовича Лупака, якому також було вручено грамоту міської ради. В ході обговорення зазначених питань виступили члени ради Михайло Ісак, Михайло Станинець, Іван Воскобійник та інші. В жовтні 2022 року на базі актового залу райспоживспілки відбулась президія обласної ради ветеранів України. Розпочав роботу зборів голова правління райспоживспілки Сергій Лупак, який закликав вшанувати хвилиною мовчання загиблих героїв у війні, а також померлих ветеранів споживчої кооперації Івана Цоглу та Ганни Пиринець. По всім питанням порядку денного прийнято відповідні постанови враховуючи пропозиції присутніх.По проблемним питанням роботи Великораковецького та Ільницького споживчих товариств буде продовжено роботу у консультативній формі. Продовжуємо роботу з реконструкції підприємств споживчої кооперації. Хочу подякувати керівникам споживчих товариств та підприємств райспоживспілки, які по мірі можливості долучаються до проведення таких благодійних заходів. Всього відзначено більше 70 чоловік.Привітати кооператорів також прийшли, заступник голови Іршавської ОТГ Іван Васильцюн, настоятель Свято-Покровського храму с.Сільце Михайло Тернинко, які побажали присутнім подальших успіхів у нелегкій праці, фінансового благополуччя і стабільності, доброго здоров’я, щастя і нових досягнень.За вагомий особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України та з нагоди професійного свята Міжнародного дня кооперації, за дорученням Укоопспілки, голова районного ОК профспілки СК Ганна Вакар, вручила нагороду Почесна трудова відзнака «Знак Пошани» Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств голові правління Іршавської райспоживспілки Сергію Андрійовичу Лупаку.

Державні свята України на 2023 рік. Календар За християнською традицією благословив проведення зібрання отець Михайло Тернинко. Значний вклад у розвиток споживчої кооперації внесли:Карабиньош Андрій Васильович, директор заготконтори, Коровський Йосип Васильович, голова правління Ільницького СТ, Микита Андрій Васильвич, голова правління Іршавського СТ, Бабинець Іван Михайлович, голова правління Ільницького СТ, Сокач Іван Патрович, голова правління Білківського СТ, Глиба Федір Петрович, директор Білківського обєднання підприємств торгівлі, Лупак Іван Михайлович, голова правління Загатського СТ, Мікловш Михайло Михайлович голова правління Дунковицького СТ, Зубака Михайло Юрійович, голова правління Кушницького СТ, Лупак Андрій Іванович, голова правління Сілецького СТ, Чегіль Іван Іванович, голова правління Сілецького СТ, Шкелебей Михайло Іванович, голова правління Довжанського СТ, Ерделі Софія Петрівна, голова правління Великораковецького СТ, Улашин Петро Петрович, директор хлібокомбінату, Мошкола Михайло Іванович, директор продовольчої бази, Мельник Віктор Іванович, директор міськоопторгу, Лазорко Іван Іванович, начальник автоколони, Фірцак Степан Антонович, директор комбінату громадського харчування, Густі Дмитро Павлович, директор комбінату громадського харчування, Ханас Марта Михайлівна директор Коопунівермагу, Чегіль Іван Іванович, директор Хлібокомбінату та багато інших працівників – справжніх патріотів споживчої кооперації. Відкрив захід голова правління Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак, який коротко підбив підсумки діяльності системи за останній рік, зазначивши; – «Цього року споживча кооперація продемонструвала, що пандемія не може бути вироком для розвитку, завдяки високій професійній підготовці і відданості справі її працівники забезпечують сталий розвиток кооперативного руху, відроджують інфраструктуру підприємств.

На розгляд зібрання було винесено ряд важливих планових питань, зокрема: Про господарсько-фінансову діяльність споживчої кооперації Іршавської райспоживспілки у 2022 році та основні напрями економічного і соціального розвитку споживчої кооперації системи на 2023 рік. На розгляд правління винесено ряд важливих питань, що стосуються діяльності підприємств споживчої кооперації. Ми залишаємося потужним платником всіх податків, ми зберегли робочі місця та забезпечуємо своєчасну виплату заробітної плати, виступаємо організатором та фінансово підтримуємо ряд важливих соціальних проектів. За час існування кооперації її принципи здобули визнання в усьому світі: базуючись на демократичних засадах, вони завжди були спрямовані на вирішення економічних, соціальних і культурних потреб людей.Напередодні професійного свята, 2 липня 2021 року, кооператори Іршавщини провели урочисте зібрання. Після офіційної частини урочистого зібрання відбулась концертна програма з переглядом фільмів про споживчу кооперацію Іршавщини, а також святковий фуршет, де присутні мали можливість, у неформальній обстановці, привітати один одного, поспілкуватися та обмінятися досвідом, приємно провести час. Насамкінеь присутні поспілкувалися в неформальній обстановці за фуршетним столом. Не обійшлося і без келиху ігристого за святковим фуршетом, який організував керівник райспоживспілки.Також за дорученням Закарпатської облспоживспілки, головного бухгалтера Загатського споживчого товариства Стинич Мар’яну нагорджено грамотою та цінним подарунком – іменним годинником.